اخبارجدول زمانی APT29
گروه APT29 که یک گروه تهدید مستمر پیشرفته هستند (APT) که به نام های خرس راحت، دوک راحت و دوکها معروف اند. آنها یک گروه روسی هستند که اولین بار در سال 2013 توسط Kaspersky و محققین آزمایشگاه CrySyS گزارش شدند. قبل از این گزارش فعالیت های خرابکارانه ای مشاهده شده بود ولی هنوز به یکی از این گروه های پیچیده نسبت داده نشده بود.
 ٢٣:٣٤ - سه شنبه ١ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
تلگراب - سارق اطلاعات تلگرام
این بدافزارکه توسط تیم امنیتی سیسکو تالوس (Cisco Talos) کشف شده است، اطلاعات نام کاربری و گذرواژه مرورگر وب، کوکی‌ها، فایل‌های متنی و اطلاعات لاگین سایت بازی کامپیوتری Steam را جمع‌آوری می‌کند. همچنین نسخه جدیدتر آن، فایل‌های کلید و کش تلگرام دسکتاپ را نیز سرقت می‌کند.
 ١٢:٠٠ - دوشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اسکریپت بین سایتی (XSS)، آسیب پذیری با بیشترین سوء استفاده
طبق آمار HackerOne، XSS آسیب پذیری با بیشترین میزان سو استفاده توسط هکرها است.
 ٠١:٥٨ - دوشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
EFAIL، آسیب پذیری جدید در تکنولوژی های رمزنگاری end-to-end مانند OpenPGP و S/MIME
در تاریخ 13 می (23 اردیبهشت) آسیب‌پذیری‌ای کشف شد که کاربران PGP و S/MIME را تحت تاثیر قرار می‌دهد. محقق امنیتی، Sebastian Schinzel و همکاران این نقص امنیتی را کشف کرده و به تولیدکنندگان مربوطه اطلاع دادند و همچنین در تویتر هشدارهایی را برای مصون ماندن از این آسیب‌پذیری ارائه دادند.
 ١٢:٠٢ - چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دور زدن سیستم امنیتی microsoft edge با حمله به سرور JIT
با به روز رسانی ویندوز 10 نسخه 1703 موسوم به creators update، مایکروسافت یک سیستم امنیتی جدید به نام Arbitrary Code Guard (ACG) را معرفی کرد که باعث می‌شود که درخواست حافظه به صورت اجرایی امکان پذیر نباشد و همچنین محتوی حافظه های اجرایی موجود غیر قابل تغییر باشد. هدف از ACG این است که کار مهاجمی که یک آسیب پذیری در مرورگر پیدا کرده است برای اجرای کد مخرب بسیار سخت شود.
 ٢٢:٤٧ - شنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

تقویم شمسی

ناحیه کاربری

ورود به سایت عضویت