اخباربه‌روزرسانی‌های امنیتی macOS
روز گذشته اپل برای سیستم عامل macOS نسخه 10.14 (Mojave) به‌روزرسانی‌های امنیتی منتشر کرد. شرح آسیب‌پذیری‌های برطرف شده را در ادامه می‌خوانید.
 ١٧:١٥ - سه شنبه ٣ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آسیب‌پذیری‌ای در Bitcoin core که امکان چند برابر کردن ارز را به ارزکاوان می‌دهد
یک آسیب‌پذیری منع سرویس و یک آسیب‌پذیری inflation (چند برابر کردن ارز) در Bitcoin Core وجود داشت که با به‌روزرسانی‌های اخیر برطرف شد (CVE-2018-17144). در سیستم بیت‌کوین، باید چک شود که هر خروجی تراکنش (transaction output) تنها یک بار مصرف شود. مشکلی که در این چک کردن وجود داشت، عامل ایجاد این آسیب‌پذیری‌ها بود.
 ٢٣:١٦ - يکشنبه ١ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
6 به‌روزرسانی مهم امنیتی ادوبی
کمپانی #‫ادوبی در ماه سپتامبر 2018 به روز رسانی های مهمی را منتشر کرده است که 6 آسیب پذیری خطرناک در محصولات خود را رفع می کند. این به روز رسانی ها بیشتر بر روی محصولات Flash Player و ColdFusion این کمپانی متمرکز می باشد. این آسیب پذیری ها که از نوع Remote Execute Command بر روی سرورهای آسیب پذیر ColdFusion می باشد، امکان نفوذ و اعمال تغییرات بر روی سرورهای آسیب پذیر را برای نفوذگران فراهم می آورد. توصیه اکید به کاربران استفاده کننده از دو محصول فوق این است که حتما نرم افزارهای خود را به روز رسانی کنند.
 ٢٢:١٧ - يکشنبه ١ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
به‌روزرسانی حیاتی در تجهیز مدیریت دوربین نظارتی سیسکو
یک آسیب‌پذیری در نرم‌افزار مدیریت دوربین نظارتی سیسکو Cisco Video Surveillance Manager (VSM) وجود دارد که روی بعضی سیستم‌های Cisco Connected Safety and Security Unified Computing System (UCS) اجرا می‌شود.
 ٢١:١٩ - يکشنبه ١ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آسیب‌پذیری اجرای کد از راه دور در محصول ویدئو کنفرانس سیسکو
چند آسیب‌پذیری در Cisco Webex Network Recording Player کشف شده است که به یک مهاجم احراز هویت نشده اجازه اجرای کد دلخواه را از راه دور می‌دهد. این محصول برای پخش مجدد فایل‌های کنفرانس چندرسانه‌ای به کار می‌رود که قبلا در فرمت .arf ضبط شده اند. به این آسیب‌پذیری‌ها شناسه‌های CVE-2018-15414، CVE-2018-15421 و CVE-2018-15422 اختصاص داده شده است که دارای امتیاز CVSS 7.8 می‌باشند و اهمیت آن‌ها بالا ارزیابی می‌شود.
 ١٠:٣٦ - شنبه ٣١ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

تقویم شمسی

ناحیه کاربری

ورود به سایت
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
عضویت
[فراموشی رمز توسط ایمیل]