Slide thumbnail

اخبارافزونه ضد فیشینگ مرکز آپا دانشگاه سمنان، در وب‌گاه مرکز ماهر منتشر شد
فیشینگ، یکی از روش‌هایی است که مجرمان سایبری با استفاده از آن، اقدام به کلاهبرداری و سرقت می‌کنند. در این روش، هکر یک صفحه پرداخت جعلی ایجاد می‌کند که بسیار شبیه صفحه پرداخت اصلی است و کاربر را به این صفحه جعلی هدایت می‌کند. در صورتی که کاربر اطلاعات حساب خود را در این صفحه وارد کند، ناخواسته این اطلاعات را در اختیار هکر قرار خواهد داد. بررسی‌ها نشان می‌دهد به طور مداوم صفحات پرداخت جعلی جدیدی ساخته و به کار گرفته می‌شوند.
 ١٥:٣٣ - سه شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آسیب‌پذیری بحرانی ارتقاء دسترسی در Kubernetes API Server
یک حفره امنیتی در API Server Kubernetes (کوبرنتیس) یافت شده است که به کاربر اجازه ارتقاء سطح دسترسی را می‌دهد. اگر کاربری اجازه داشته باشد از طریق سرور API با یک سرور backend ارتباط برقرار کند، با استفاده از این آسیب‌پذیری می‌تواند به طور مستقیم درخواست خود را به سرور backend ارسال کند.
 ١١:٠٤ - شنبه ١٧ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیت‌کوین و آنچه تبلیغ‌کنندگان به شما نمی‌گویند!
این روزها فضای مجازی پر از تبلیغاتی است که ادعا می‌کنند که کسب ثروت فراوان و بدون زحمت، با بیت‌کوین امکان‌پذیر است. در این یادداشت این ادعا را بررسی می‌کنیم.
 ١٢:٤٣ - شنبه ١٠ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
هشدار مرکز ماهر در خصوص انتشار نسخه‌های جعلی از اپلیکیشن دولت همراه در شبکه‌های اجتماعی
در پی آغاز ثبت‌نام کارت سوخت بانکی در سامانه خدمات دولت همراه و انتشار اپلیکیشن مربوطه، نسخه‌های جعلی متعددی از این برنامه با تبلیغات گسترده در کانال‌های تلگرامی و سایر شبکه‌های اجتماعی توسط سودجویان منتشر شده‌اند .
 ١٢:٢٨ - شنبه ١٠ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
رفع آسيب‌پذيری‌های اجرای کد از راه دور در مايکروسافت ورد، اکسل و Windows Search
مایکروسافت، آسیب‌پذیری‌های اجرای کد از راه دور متعددی را که ورد، اکسل و Windows Search را تحت تأثیر قرار می‌دهند، رفع کرد. مایکروسافت ورد توسط دو اشکال فیزیکی حافظه (CVE-2018-8539 و CVE-2018-8573) تحت تأثیر قرار می‌گیرد. این اشکالات به مهاجمان راه دور اجازه می‌دهد تا فایل‌های مخرب ".doc" که امکان اجرای کد دلخواه را تحت امتیازات کاربر سیستم فراهم می‌کنند، تولید کنند.
 ١٩:١٥ - جمعه ٩ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

تقویم شمسی

ناحیه کاربری

ورود به سایت
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
عضویت
[فراموشی رمز توسط ایمیل]