آزمایشگاه تخصصی آپای دانشگاه سمنان

آگاهی‌رسانی

پشتیبانی

امداد رایانه‌ای

کارگاه شبکه و امنیت اطلاعات در سازمانها

برگزاری «دوره های آموزشی کارکنان دولت و کارشناسان واحدهای فنآوری اطلاعات دستگاه های اجرایی» به عنوان بخشی از برنامه توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری از نقشه راه اصلاح نظام اداری، توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور مورد تصویب قرار گرفته است. در پاسخ به اين نیاز و به منظور‌ آگاهي‌رساني، مرکز تخصصي آپا دانشگاه سمنان، پس از برگزاری موفق چهار فصل دوره های آموزشی، برگزاری کارگاه آموزشی مصوب " شبکه و امنیت اطلاعات در سازمانها" را برای عموم کارکنان دولت با سرفصل ذیل در دانشگاه سمنان تدارک دیده است. این کارگاه به مدت 8 ساعت از 8 الی 17عصر با صدور گواهی شرکت در دوره در تاریخ  یکشنبه 95/12/15 در دانشکده علوم انسانی - تالار دانش با تخفیف 60% برگزار می شود. از علاقمندان به شرکت در اين دوره ها دعوت مي شود به وبگاه cert.semnan.ac.ir مراجعه کرده و ثبت نام نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر شماره تماس 31533832 در روزهای زوج آماده پاسخگویی می باشد.

سیلابس دوره:

  •  آشنایی با فضای سایبری
  •  انواع تهدیدات سایبری
  • پلیس فتا (فضای تولید و تبادل اطلاعات) یا پلیس سایبری و وظایف آن
  •  امنیت، حفاظت و نگهداری اطلاعات
  • روش های احراز هویت

 

برای ثبت نام  در دوره ها و ارسال مدارکی که شامل تخفیف می گردند ضروری است که مراحل ذیل را به ترتیب انجام دهید:

1- در صورتی که عضو سایت نیستید ابتدا با مراجعه به اینجا ، در سایت ثبت نام کنید و سپس با مراجعه به فرم ثبت نام ، آن را پر کرده و مدارک شامل تخفیف را ارسال نمایید.

2- با مراجعه به اینجا ، و انتخاب « کارگاه شبکه و امنیت در سازمانها» ، این دوره را به صورت آنلاین با تخفیف 60 درصد خریداری نمایید.(به ازای هر فرد هشتاد هزارتومان)(کارمندان دانشگاه به ازای هر فرد چهل هزار تومان )(سازمانهایی که به صورت گروهی و تعداد افراد معرفی شده به کارگاه در سازمان آنها بیش از سه نفر باشد ،با تخفیف 70درصد (به ازای هر نفر شصت هزارتومان)ثبت نام نمایند.)

3- متقاضیان سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی که مایل هستند به صورت گروهی ثبت نام نمایند، لازم است تک تک افراد پس از تکمیل فرم عضویت و سپس با مراجعه به اینجا  فرم ثبت نام در دوره را پر نمایید وسازمان مربوطه پس از پرداخت شهریه به حساب 2941019466  بانک تجارت به نام درآمدهای اختصاصی دانشگاه سمنان با شناسه 84000809 ، رسید آن را به همراه نام افراد به cert@semnan.ac.ir  ارسال نمایند.

 

برای دانلود فایل اینجا کلیک نمایید.                                       (فایل سیلابس)

 

اگر در روند ثبت نام مشکل دارید؟ کارشناسان آپا تا ساعت 14 آماده پاسخگویی به شما خواهند بود.

تلفن : 31533891-023

تقاضای همکاری در مجموعه آپا