اخبار > Vanderbilt کسب و کار را در ابر ایجاد می‏ کندنسخه چاپي      ارسال به دوست    

   Vanderbilt کسب و کار را در ابر ایجاد می‏ کند

 
    

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA


چنانکه ظرفیت ابرهای ما راه حل های امنیتی پیش رو را گسترس می‏دهد کمپانی‏هایی مثل Vanderbilt را قادر می‏سازد تا کسب و کار خود را تقویت کنند مثلا این راه حل ها در همین کمپانی ( Vanderbilt ) باعث ارائه یک راه حل ابری نوآورانه برای کنترل دسترسی و مدیریت ویدئو شده است.

امروزه تقاضا برای کنترل دسترسی ازسمت کاربران به پایان رسیده است و این یعنی راهی وجود دارد که از هرجایی ، در هر زمانی و با هر سیستمی بتوان مدیریت سیتم را انجام داد . توانایی های ابر امکان انجام این واقعیت رویایی را دارد.

امروزه تقریباً هر کس یک گوشی هوشمند دارد. تصور کنید که بتوانید به سیستم شرکت خود ضربه بزنید در حالی که برای کار یا حتی تعطیلات سفر کرده‏اید. داشتن این اطلاعات در نوک انگشتان شما، امکان حضور قوی تر و در نتیجه راندمان و بهره وری بالاتر را می دهد. توانایی مدیریت سیستم امنیتی شما از راه دور، کمک به تمرکز شما در ساختن کسب و کار شماست.

همانطور که کسب و کارها گسترش می یابند گاهی اوقات می توانند در ارتباطات درهم شکسته شوند. ایده اتصال همیشه برای شرکت هایی که این حادثه را تجربه می کنند سودمند است. با یکپارچه سازی سیستم های متمایز مانند نظارت تصویری و کنترل دسترسی، به یک پلت فرم مبتنی بر یک ابر که می تواند به صورت جهانی مورد استفاده قرار گیرد، نتیجه برقراری ارتباط و یکپارچه شدن جلو است.

Vanderbilt بر این باور است که سرعت بخشیدن به تحقق فناوری ابر به ویژه هنگامی که به مبحث ایمنی و امنیت می‏رسیم ، بسیار ضروری است. یک نگرانی قابل توجه برای کسب و کار، حفاظت از مردم و دارایی هاست که این موضوع با فناوری ابری به آسانی قابل قابل استفاده و مدیریت است.

با افزودن ویدئوی مبتنی بر ابر و دسترسی پلتفرم مدیریتی ، هم اکنون سازندگان این فرصت را دارند تا کسب و کار خود را با استفاده از درآمد ماهیانه تکراری، گزینه ای  از  Vanderbilt که قبل از اخذ آن در دسترس نبود، کسب کنند. ایجاد کسب و کار با ابر در حال حاضر یک گزینه مناسب و مطابق با خواسته های یک زیر مجموعه جدید از مشتریان است.

منبع

 


      

 

گروه خبری :اخبار ورویدادها    يکشنبه ١ مرداد ١٣٩٦ ساعت :١٤:٤٨     تعداد نمایش:106    کد خبر:١١٦٤٨

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تقویم شمسی

ناحیه کاربری

ورود به سایت عضویت