سومین شماره از خبرنامه مرکز تخصصی آپا سمنان منتشر شد

(تیر97)

اخبار > گزارش امنیتی سایبری نشان دهنده میزان تلفات بالقوه زیادی استنسخه چاپي      ارسال به دوست    

   گزارش امنیتی سایبری نشان دهنده میزان تلفات بالقوه زیادی است

 
    


طبق گزارش سالانه Cybersecurity Cisco 2017 (ACR)، بیش از یک سوم سازمان هایی که در سال 2016 در آن‏ها رخنه ایجاد شده است، بیش از 20 درصد از مشتریان، فرصت ها و درآمد را از دست داده اند.

نود درصد از این سازمان ها ، فن آوری های دفاع و تهدیدات پس از حملات را با جداسازی عملکرد فناوری اطلاعات و امنیت (38 درصد)، افزایش آموزش آگاهی امنیتی برای کارکنان (38 درصد) و اجرای روش های کاهش خطر (37 درصد) بهبود می بخشد. این گزارش حدود سه هزار افسر امنیت عمومی (سازمان های جامعه مدنی) و رهبران عملیات امنیتی از 13 کشور را در معیار ارزیابی توانایی های امنیتی، بخشی از ACR سیسکو، مورد بررسی قرار داد.

در حال حاضر در 10 سال گذشته، گزارش جهانی، چالش ها و فرصت هایی را برای تیم های امنیتی برای دفاع در برابر تحول بی رحمانه جرایم اینترنتی و تغییر حالت های حمله مشخص می کند. CSO ، محدودیت های بودجه، سازگاری ضعیف سیستم ها و فقدان استعداد آموزش دیده را به عنوان بزرگترین موانع پیشبرد موقعیت های امنیتی خود می دانند. رهبران معمولا بیان می کنند که پیچیدگی محیطی در دپارتمان های خود دارند که 65 درصد سازمان ها از 6 تا50 و یا بیشتر از محصولات امنیتی استفاده می کنند(افزایش توانایی برای امنیت شکاف های موثر و مهم)

امنیت سایبر از زمان گزارش امنیتی سالانه Cisco در سال 2007 به طور چشمگیری تغییر کرده است. در حالی که تکنولوژی به حملات آسیب رسانده است و دفاع از پیچیدگی بیشتری برخوردار است، پایه گذاری امنیت همچنان مهم است.

منبع


      

 

گروه خبری :اخبار ورویدادها    پنج شنبه ١٩ مرداد ١٣٩٦ ساعت :٠٩:٥٠     تعداد نمایش:126    کد خبر:١١٦٥٨

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تقویم شمسی

ناحیه کاربری

ورود به سایت عضویت