کارگاه امنیت تجهیزات سیسکو و میکروتیک

مکان برگزاری:
دانشگاه سمنان، تالار دانش
تاریخ برگزاری:
۹۷/۳/۳۰
زمان برگزاری:
۸ الی ۱۷
برگزارکننده:
آپا دانشگاه سمنان
لزوم شرکت در این کارگاه امنیت تجهیزات شبکه به همراه آگاهی‏های لازم از آسیب پذیری های موجود در تجهیزات که غالباً سیسکو ومیکروتیک هستند و همچنین واکنش سریع در جهت مقابله با آسیب پذیری هایی که کشف می‎‏شوند گام های مهم در جهت امن سازی شبکه و درنتیجه حفاظت از اطلاعات سازمان هاست. از این جهت مرکز آپا دانشگاه سمنان کارگاه فنی 9 ساعته با موضوع "امنیت تجهیزات سیسکو ومیکروتیک" تدارک دیده است تا اقدامی مفید در این زمینه در سطح استان صورت پذیرد. اطلاعات، دارایی ماست، در حفاظت از آن کوشا باشیم...

درباره کارگاه

کارگاه "امنیت تجهیزات سیسکو و میکروتیک" ویژه مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات سازمانهای استان سمنان و علاقه‌مندان حوزه فناوری اطلاعات است.

هزينه‌های این کارگاه شامل ثبت‌نام، پک ،میان وعده، ناهار،پذیرایی و گواهی شرکت در کارگاه می‌باشد. هزينه ثبت‌نام در کارگاه برای شرکت‌کنندگان عادی 880000 ريال و برای افراد دارای تخفیف 700000 ریال می‏باشد.

اين هزينه به‌هيچ وجه به ثبت نام ‌کنندگان برگشت داده نمی‌شود.شرکت در کارگاه فقط با تسویه‌حساب کامل امکان‌پذیر می‌باشد. شرکت‌کنندگان معرفی‌شده از سوی سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی نیز پس از تسویه‌حساب کامل می‌توانند در دوره‌ها شرکت نمایند. در هر سازمان از مدیر فناوری اطلاعات و یکی از کارشناسان فناوری اطلاعات جهت شرکت در کارگاه دعوت می‌شود.

برای کلیه شرکت کنندگان در کارگاه گواهی صادر خواهد شد.

به دلیل محدودبودن تعداد شرکت‌کنندگان در کارگاه، ثبت‌نام در کارگاه پس از تکمیل ظرفیت متوقف خواهد شد.

تاریخ برگزاری: چهارشنبه 30خرداد 97
مدت برگزاری: 9 ساعت از ساعت 8  الی 17

محل برگزاری: به شرکت کنندگان پیامک خواهد شد.
برگزارکننده: مرکز تخصصی آپا دانشگاه سمنان
مسئول دبیرخانه کارگاه: خانم مهندس سهیلا کردی، کارشناس روابط عمومی مرکز آپا دانشگاه سمنان
شماره تماس: 31533891

پست الکترونیک: cert@semnan.ac.ir