Slide thumbnail

تحلیل و بررسی جرایم رایانه‌ای در سیستم‌عامل ویندوز


interview

با توجه به افزایش روزافزون جرایم رایانه‌ای، لازم است تمامی موسسات و افراد متخصص در حوزه آیتی برای مقابله با جرایم رایانه‌ای که ممکن است در سیستم‌ها و شبکه‌ی آن‌ها رخ دهد، آماده باشند. مرکز تخصصی آپا دانشگاه سمنان دوره‌ی جرم‌یابی رایانه‌ای را برای پاسخ‌گویی به این نیاز برگزار می‌کند. در این دوره، تمرکز بر روی تحلیل عمیق سیستم‌عامل ویندوز برای جرم‌یابی دیجیتال است. شما نمی‌توانید از چیزی که نمی‌دانید محافظت کنید، بنابراین کسب دانش جرم‌یابی یک مؤلفه‌ی اصلی برای امنیت اطلاعات است. در این دوره شما یاد می‌گیرید که چگونه داده‌ها را در ویندوز تحلیل و بازیابی کنید، فعالیت‌های یک کاربر خاص را در شبکه ردیابی کنید و اطلاعات کسب شده را برای پاسخ به یک حادثه به کار ببرید. با دانش کسب شده از این دوره می‌توانید ابزارهای امنیتی را اعتبارسنجی کنید، آسیب‌پذیری‌های سیستم را بهتر ارزیابی کنید، تهدیدات از سوی افراد خودی را کشف کنید، هکرها را ردیابی کنید و سیاست‌های امنیتی خود را بهبود ببخشید. شرکت در این دوره را به تمامی کسانی که قصد تامین امنیت سیستم و شبکه خود را دارند، اکیدا توصیه می‌کنیم.

- مدت دوره: ۴۰ ساعت (۵ هفته، هفته‌ای دو جلسه ۴ ساعته)
- قیمت بدون تخفیف: 790000 تومان
- افراد دارای کد تخفیف: 40 درصد

- مفاهیم و اصول بررسی جرایم رایانه‌ای
- آشنایی با ساختار و مولفه‌های سیستم‌عامل ویندوز
- جرم یابی و تحلیل رجیستری سیستم‌عامل ویندوز
- بررسی و جرم‌یابی دستگاه‌های usb
- بررسی و جرم‌یابی گزارشات رویدادها
- بررسی و جرم‌یابی حافظه رایانه
- بررسی و جرم‌یابی مرورگرها

CEH

آشنایی با مفاهیم مهندسی کامپیوتر


interview

کاربران ارشد زیر ساخت
علاقمندان به حوزه IT
دانشجویان

interview

تخفیف برای:

سازمان ها: 10 درصد
دانشجویان: 25 درصد
افراد دارای کد تخفیف: 40 درصد
به ازای هر سه نفر که معرفی می‌کنید میتوانید 10 درصد تخفیف دریافت کنید. (تا سقف 20 درصد)

interview

کیفیت خط قرمز تمام آموزش های مرکز آپا دانشگاه سمنان می‏باشد. به گونه ای که محتوای تمام دوره های آموزشی ما از مراحل مختلفِ بازبینیِ فنی و علمی عبور می‏کند و تمام مدرسان، تجربه‏ی کارِ عملی و تدریس در آن موضوع را دارا هستند. از این جهت آموزش های ما با «تضمین کیفیت» ارائه می شوند.

ادامه مطلب

interview

کیفیت، اصلِ اساسیِ تمامِ دوره های ماست و آموزش با بالاترین کیفیت نیازمند مدرس خوب از طرفی و مستمع فعال، با پشت کار و دارای اطلاعات کافی از پیش نیازها، از سوی دیگر است.

نکته ی مهم دیگر این است که با توجه به محدود بودن ظرفیت کلاس‏ها، جهت بالابردن کیفیت، ممکن است حضور بعضی از ثبت نام کنندکان موجب عدم حضور برخی دیگر شود لذا پس از ثبت نام اولیه، مصاحبه‏ ی حضوری و یا غیرحضوری با تمام ثبت نام کنندگان انجام می‏شود و در صورت پذیرش افراد قادرند ثبت نام خود را نهایی و در کلاس ها شرکت کنند.


interview

فراگیر پس از پایان دوره در صورت اخذ نمره قبولی در آزمون، مدرک با اعتبارِ مرکز تخصصی آپا دانشگاه سمنان (دارای مجوز رسمی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات) دریافت خواهد کرد.

- حداقل نمره قبولی در آزمون کتبی 70 از 100 می‏باشد.
- حداقل نمره قبولی در آزمون عملی (دوره هایی که آزمون عملی دارند) 15 از 20 می‏باشد.

توجه:

اخذ نمره قبولی در هر دو آزمون شرط لازم جهت دریافت مدرک می‏باشد.

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.
 
لطفا جهت مشاهده صفحه کلمه عبور خود را وارد نمائيد :
 
  نام کاربری :
  کلمه عبور :
متن تصویر:
عضویت
تقویم شمسی

ناحیه کاربری

ورود به سایت
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
عضویت
[فراموشی رمز توسط ایمیل]