Slide thumbnail

اخبارباگ فایرفاکس، افزونه‌ها را از کار می‌اندازد
طی چند روز گذشته کاربران مرورگر موزیلا فایرفاکس متوجه شدند که بسیاری از افزونه‌های این مرورگر از کار افتاده‌اند. موزیلا با ارائه نسخه 66.0.4 و ESR 60.0.4 این مشکلات را تا حدی برطرف کرده است. اخیرا گزارش‌هایی از کاربران افزونه ضدفیشنگ مبنی بر غیرفعال شدن این افزونه دریافت کردیم، اما این مشکل برای افزونه‌های بسیاری رخ داده و منشأ آن باگی در خود مرورگر فایرفاکس است.
 ٢١:١٥ - دوشنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رسوایی جدید برای فیسبوک
فیسبوک اعلام کرد که گذرواژه میلیونها کاربر اینستاگرام را به شکل متن ساده یا plain text ذخیره کرده است. در نتیجه حدود 20 هزار نفر از کارکنان فیسبوک می‌توانستند به این گذرواژه‌ها دسترسی پیدا کنند، هر چند طبق اعلام فیسبوک هیچ موردی از سوء استفاده مشاهده نشده است.
 ١٣:٠٤ - چهارشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
حمله سایبری که قرار بود در سال 2010 تهران را با خاموشی مواجه کند
شارمین نروانی، روزنامه‌نگار و تحلیلگر مسائل خاورمیانه مدعی شد مقامات آمریکایی در سال 2010 از یک مهندس ایرانی-آمریکایی خواسته‌اند تا سیستم توزیع برق تهران را از کار بیاندازد.
 ١٢:٠١ - شنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
وجود یک در پشتی (تروجان) در بازی کامپیوتری Infestation
محققان ESET از وجود یک در پشتی (تروجان) در بازی کامپیوتری Infestation خبر دادند. هکرها موفق شده‌اند با نفوذ به سیستم‌های شرکت تولیدکننده بازی این تروجان را در بازی جاسازی کنند.
 ١١:٢٧ - شنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
چالش‌های امنیت سایبری چیست؟ بزرگان در کنفرانس RSA پاسخ می‌دهند
کنفرانس RSA بزرگترین گردهمایی متخصصان امنیت سایبری جهان است که به طور سالانه برگزار می‌شود. سایت شرکت VMware، با انتشار مطلبی برداشت خود را از برخی سخنرانی‌های کلیدی این رویداد منتشر کرد که خلاصه آن را در ادامه می‌خوانید.
 ١٣:٠٠ - دوشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

تقویم شمسی

ناحیه کاربری

ورود به سایت
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
عضویت
[فراموشی رمز توسط ایمیل]