Slide thumbnail

مقالاتانتشار گسترده باج‌افزار KeyPass
طی چند روز گذشته، ماژول ضدباج‌افزار کسپرسکی (Kaspersky) نوع جدیدی از باج‌افزار را مشاهده کرده است که KeyPass نامیده شده است. این بدافزار توسط محققان و موسسات دیگری از جمله Malware Hunter Team نیز مشاهده شده است. طبق گفته Malwae Hunter Team، بیش از صد نمونه از این بدافزار توسط کاربرانی از بیش از 20 کشور جهان در سامانه ID Ransomware ثبت شده است.
 ١٠:٢٧ - پنج شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اسلایدهای کارگاه بلاک‌چین
کارگاه بلاک‌چین در تاریخ 19 اردیبهشت ماه 1397 توسط مرکز تخصصی آپا دانشگاه سمنان با همکاری اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان سمنان برگزار شد .
 ٠٢:١٣ - دوشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
راه‌اندازی پروتکل SSH بر روی سرور
SSH پروتکلی برای ارتباط امن با یک کامپیوتر از راه دور و از طریق خط فرمان است. این پروتکل نیازمندی‌های محرمانگی و جامعیت را تامین می‌کند.
 ١٣:١٦ - سه شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
ایجاد یک خانه سایبری امن
چندین سال پیش، ایجاد یک خانه سایبری امن کار راحتی بود. بیشتر خانه‌ها شامل فقط یک شبکه بی‌سیم و چندین کامپیوتر بودند. امروزه تکنولوژی بسیار پیچیده‌تر شده و در تمام بخش‌های زندگی ما از گوشی‌های هوشمند و کنسول‌های بازی گرفته تا تجهیزات گرمایشی و حتی یخچال‌ها اینترنت وارد شده است.
 ١٣:٤١ - سه شنبه ١٥ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
کمک به دیگران برای حفاظت از خودشان
خیلی از ماها با تکنولوژی آشنا هستیم و تا حدودی می‌دانیم چگونه با اطمینان و امنیت با آن کار کنیم امّا دوستان یا خویشان ممکن است اینگونه نباشند. در حقیقت ممکن است گیج یا حتی بترسند که باعث می‌شود در برابر حمله‌کنندگان سایبری بسیار آسیب‌پذیر باشند. امنیت سایبری نباید ترسناک باشد، در واقع اگر اصول اولیه‌اش را بفهمد بسیار ساده است.
 ١٠:٣٤ - پنج شنبه ١٣ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 صفحه بعدی >>

تقویم شمسی

ناحیه کاربری

ورود به سایت
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
عضویت
[فراموشی رمز توسط ایمیل]