Slide thumbnail

اخبارکلید خصوصی گواهی https در مسیریاب نت‌گیر ذخیره می‌شود
شرکت نت‌گیر (Netgear) در ثابت‌افزار (firmware) مسیریاب‌هایش داده‌هایی قرار داده است که می‌تواند اتصال امن با رابط تحت وب مسیریاب را به خطر بیندازد.
 ١٦:٣٢ - سه شنبه ١ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
کشف یک آسیب‌پذیری بحرانی روی تمامی نسخه‌های ویندوزی اعم از سرور دسکتاپ XP تا ویندوز ۱۰
این آسیب‌پذیری که با شناسه CVE-2020-0601 به ثبت رسیده، روی یک کتابخانه از ویندوز به نام crypt32.dll که گواهینامه‌ها و مسائل مربوط رمزنگاری را بر عهده دارد و کارکرد مهم آن احراز هویت، حفاظت داده‌های حساس در مرورگرهای ویندوزی و... می‌باشد، کشف شده است.
 ١٦:٢٣ - جمعه ٢٧ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
استفاده از نقص موجود در سرورهای وصله‌نشده‌ی Pulse Secure VPN برای انتشار باج‌افزار REvil
محققان امنیتی هشدار داده‌اند كه يك ‫آسيب‌پذيری شناخته‌شده که بر محصول VPN از شرکت Pulse Secure تأثیر می‌گذارد، توسط مجرمان سایبری برای ارایه‌ی يك قطعه باج‌افزار با نام REvil، مورد استفاده قرار گرفته است.
 ١٣:٤١ - سه شنبه ٢٤ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
هشدار: خطر آسیب‌پذیری بحرانی در محصولات Citrix را کاهش دهید
یک آسیب‌پذیری بحرانی در تجهیزات Citrix Application Delivery Controller با نام سابق NetScaler ADC و Citrix Gateway با نام سابق NetScaler Gateway وجود دارد که می‌تواند منجر به اجرای کد از راه دور توسط مهاجم احراز هویت نشده، گردد. طبق تحلیل شرکت Positive Technologies این آسیب‌پذیری دارای امتیاز 10 در مقیاس CVSS 3.0 است و آسیب‌پذیری با این میزان حساسیت ممکن است هر 5 تا 10 سال یک بار در محصولات شرکت‌های نرم‌افزاری بزرگ رخ دهد.
 ١٣:١٤ - سه شنبه ٢٤ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه آموزشی اکفا در اداره کل تعاون استان
کارگاه آموزشی اکفا در یازدهم دی‌ماه ۱۳۹۸ توسط مرکز تخصصی آپا دانشگاه سمنان، در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان برگزار شد.
 ١٣:٠١ - چهارشنبه ١٨ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

تقویم شمسی