Slide thumbnail

هات اسپات

مدیریت کاربران اینترنت یکی از چالش‌­های هر مجموعه‌ای است، سرویس Hot Spot آن را به آسانی برایتان فراهم می­سازد. در این سرویس می‌توانید با ایجاد کاربران مختلف، سرعت، زمان اتصال، حجم آن­ها و حتی تعداد دستگاه­‌هایشان را مدیریت کنید و هیچ گاه نگران اتصال افراد ناشناس و امنیت شبکه‌تان نباشید. در این سرویس نیازی به ارائه‌­ی رمزعبور Wi-Fi به دیگران نیست هر چند امکان استفاده از آن برای افزایش ضریب ایمنی نیز وجود دارد.

همچنین دیگر نیازی به انجام تنظیمات اولیه برای ساخت اتصال VPN بر روی لپ تاپ یا گوشی همراه نیست و کاربران به راحتی پس ازاتصال به Wi-Fi به صورت خودکار به یک صفحه ورود هدایت می‌شوند و در آنجا با وارد نمودن نام کاربری و رمزعبور خود احراز هویت شده و به اینترنت متصل می‌گردند. 

یکی از مزایای این نوع اتصال نسبت به VPN، پایداری بیشتر و عدم قطعی در اتصال اینترنت در صورت تغییر Access point در دانشکده یا ساختمان‌ها است. یکی از امکاناتی که این سرویس فراهم کرده است امکان مشاهده­ ی تمامی کا ربران متصل و مشاهده­ ی جزییات اتصال آن­ ها به صورت برخط می باشد و در صورت مشاهده ­ی افراد ناشناس به راحتی می­توان ارتباط وی را غیر فعال کرد.

همچنین این سرویس قابلیت همگام شدن با انواع سرویس ­های اکانتینگ و سرویس دهنده­ های radius را نیز دارد. این سرویس برای گزارش گیری نیز راهکارهای را ارائه می‌دهد و در هر زمانی که نیاز به آن داشتید تنها با چند کلیک آماده است. رستوران­ ها، کافی شاپ‏ ها، کتابخانه ­ها، ادارات، مؤسسات و دانشگاه ­ها، فضاهای عمومی و ... می‏توانند از این سرویس استفاده کرده و گامی در جهت امن سازی و مدیریت دسترسی استفاده از اینترنت خود بردارند.

 

مرکز تخصصی آپا دانشگاه سمنان، همراه شماست و آماده‌ی ارائه این سرویس با بالاترین کیفیت و امینت می‌باشد.

 

 

 


 

تقویم شمسی